Spelningar

Aktuella spelningar (Vi hinner inte alltid uppdatera i tid)


24.11 Aktiva seniorer Kungälv kl 10.30

24.11 PRO Kungsbacka kl 14.00

24.11 Kaprifolens boende Kärna kl 18.00


25.11 Landbogården Åsaka kl 10.30

25.11 PRO Vänersborg kl 18.00


26.11 Ekhaga boende Kungälv kl 11.00

26.11 Klockaregården Nödinge kl 14.30


27.11 Lennartsfors Folkets hus julbord kl 19.30


29.11 Solhaga boende Kungälv kl 11

29.11 PRO Lindome kl 14.00

29.11 Måndagscafeet Häggvallsskolan kl 18


30.11 Solsätershemmet Tösse kl 10.30

30.11 Åmålsgården kl 13.00

30.11 Adolfsberg Åmål kl 14.00


2.12 Bussresa PRO Herrljunga Göksäter


3.12 Postens seniorer Thn kl 18


4.12 Brålanda tomtetåg kl 15

4.12 Bästtorps bygdegård kl 19


7.12 Uddevalla UIS Luciafest kl 18


8.12 PRO Mölndal kl 12


9.12 PRO Hjärtum kl 17


11.12 Strömstad kommun julfest kl 19


14.12 Alingsås Hagagården 10.30

14.12 Sollebrunn Bjärkegården 13.15


15.12 Trollhättans församling Kyrkans hus kl 10.30

15.12 Vision Trollhättan Kyrkans hus kl 14.00

15.12 Frimärksförening Trollhättan Kyrkans hus kl 19.00


16.12 PRO Norum Tuve kl 11.30 


17.12 PRO Munkedal julbord 17.30


28.12 Lindens äldreboende Vänersborg kl 10.45 och 11.30

28.12 Björkens äldreboende Vänersborg kl 14.00, 14.45 och 15.30


30.12 Spelningar hela dagen på Lilla Edets kommuns äldreboende

Lödöse, Lindkullen, Pilgården och Hägerns träffpunkt

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

År 2022


6.1 Torps kyrka (Färgelanda pastorat) Vi sjunger ut julen kl 18.00


12.1 Spf Grums kl 14.00


17.1 Norrtulls äldreboende Uddevalla kl 17.00


18.1 Väderbodarna Göteborg kl 18.00


19.1 Hjärt- och lungföreningen Alingsås kl 19.00


21.1-23.1 Reseträff Jörns resor till Tyskland - bokas hos Jörns resor


26.1 Regnbågens PRO Göteborg kl 11.00


27.1 SPF Södra dal bussresa till Dragspelsmuseet


28.1 SPF Kilsbygden kl 16.00


10.2 SKPF avd. 103 Göteborg kl 11.30


11.2 FUB Uddevalla kl 18.00


12.2 Lions Färgelanda trivselkväll kl 18.00


22.2 Härlanda PRO Kålltorp kl 11.00


10.3 HRF Tanum kl 17.00